Yemek Organizasyon

Kurumsal organizasyonlarda ve özel günlerde ihtiyaç duyulan yemek organizasyon hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktayız.

Yemek organizasyonu hizmeti kapsamında uzun yıllardan beri bu alanda profesyonel ve kapsamlı bir hizmetin verilmesi için çalışmalar sürdürmekteyiz. Yürüttüğümüz her hizmette müşteri memnuniyetini ortaya çıkarıyoruz. Çeşitli pek çok organizasyon ve etkinlik için talep edeceğiniz catering hizmeti başarılı bir şekildesunulmaktadır. Ayrıca bu alanda uzman olan servis elemanlarının teminini de sağlamaktayız. Damak zevkinize hitap eden en güzel yemekleri sunuyor ve taze bir şekilde tüketilmesini sağlıyoruz. İstediğiniz tarzda yemeklerin seçimi için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişime geçilmesinin ardından profesyonellik çerçevesinde hizmetler sağlanır.

 

Yemek Organizasyonu Hizmeti

Özel davetlerde ya da gecelerde, misafirlere en güzel yemekleri sunabilmek için bir yemek organizasyonile anlaşılması gerekir. Firmamızbu alanda sunduğu hizmetler kapsamındauzman aşçıların elinden çıkan lezzetli yemekleri sunarak,unutulmaz bir yemek deneyimi yaşanabilmesine olanak sağlıyor.Bununla birlikte deneyimli ve profesyonel servis elemanlarımız ile yemeklerin sunumunda herhangi bir sorun yaşanmamasını fırsatını sunuyoruz. Ekonomik fiyatlar ile sunduğumuz bu organizasyonda, bol alternatifli yemek seçeneğini müşterilerimize sağlamaktayız. Müşterilerimizin firmamızı ulaşmasının ardından yemek organizasyonu hizmeti vermeden önce, bir planlama gerçekleştirmekteyiz. Böylece kaliteli ve kusursuz bir şekilde hizmetin verilmesi için çalışmalar yürütüyoruz. İhtiyaç duyduğunuz yemek organizasyonuna sahip olabilmek için, iletişim numaralarımızdan dilediğiniz zaman firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece profesyonel bir destekten yardım alabilirsiniz.

 

Yemek Organizasyonu Hizmeti Fiyatları

Bu alanda sunulan yemek organizasyonları ile çok sayıda etkinlik ve organizasyona hizmet götürülmektedir. Hizmetimiz, düğün, kına ve nişan organizasyonlarının yanı sıra kurumsal organizasyonları da kapsamaktadır. Bu noktada iş yerleri ya da kamu kurumları tarafından düzenlenen özel gecelerde, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sunulanyemekorganizasyonuhizmetinizden faydalanabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz bütün hizmetler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibi ile hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda yemek organizasyonu hizmeti fiyatları ekonomik bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Avantajlı fiyat seçeneklerimiz ile hem memnuniyeti sağlıyoruz hem de en uygun fiyat garantisini firma olarak sunuyoruz. Yemek organizasyonu fiyatlarını etkileyen bazı durumlar olabilmektedir. Talep edilen yemeklerin çeşidine göre ya da kaç kişiye yemek yapılacağına göre fiyatlarda değişkenlik gözlenebilir.Bu konuda daha net bilgilere sahip olabilmek için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yemek Organizasyonu Hizmeti Avantajları

Sektörde sunduğumuz hizmetler ile adından söz ettiren bir firma olmaktayız. Lezzetli yemeklerimiz ve kaliteli servis elemanlarımız ile firma olarak avantaj sağlıyoruz.Yemek organizasyonu hizmeti son derece meşakkatli bir iş olduğu için, günler öncesindenorganizasyon için plan yapmaktayız. Bu noktada kaliteden ödün vermeden, kusursuz bir şekilde yemek hizmeti sunabilmek için özverili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin düzenlediği organizasyonlara veya özel gecelere uygun yemek konseptlerimiz ile zengin yemek seçeneğini profesyonellik çerçevesinde sağlamaktayız. Yemek organizasyonu hizmeti avantajları hakkında bilgi almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yemek Organizasyon Şirketi

Sektörün öncü firmalarından birisi olan Tunahan Organizasyon, resmi olarak faaliyet gösteren, organizasyon hizmetlerine ait gerekli yasal belgeleri barındıran, köklü bir kuruluştur. İstanbul genelinde tüm özel etkinlik ve organizasyonlarınızda, davetlilerinize ikram edebileceğiniz leziz menülerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yemek organizasyon şirketi olarak tüm faaliyetlerimizde; cazip fiyat seçenekleri ve bol alternatifli menülerle İstanbul'da en çok tercih edilen firmalardan birisi konumdayız.

Toplu Yemek Organizasyonu

Davetlerinizde toplu yemek ikramında bulunmak için Tunahan Organizasyon'u tercih edebilirsiniz. Damat tadınıza hitap edecek birçok farklı menü seçeneği ile dilerseniz servis elemanı dahil, dilerseniz yalnızca paketli menülerimizle bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Davetli sayınıza uygun olarak hijyenik ortamda, tamamen doğal ve katkısız olarak hazırlanan menülerimiz, en özel etkinliklerinizde misafirleriniz için cezbedici olacaktır.

İletişim için Lütfen;

0551 420 41 97

- Görseller -

- detaylı bilgi alın -